tiimi_fi.png

Tiimimme

Inrego on toiminut Suomessa nyt noin puolitoista vuotta. Olemme saaneet kerättyä huipputiimin, joka kattaa myynnin ammattilaiset, loistavan asiakaspalvelun sekä tehokkaan tuotantoporukan. Meillä puhalletaan yhteen hiileen ja tekemisen meininki näkyy joka päivä.

timo-kauranen-inrego.jpg

Timo Kauhanen

Key Account Manager

timo.kauhanen@inrego.fi +358403559254

jelisei-lindholm-inrego.jpg

Jelisei Lindholm

Account Manager

jelisei.lindholm@inrego.fi +35840 123 9624

teemu-liimatainen-inrego.jpg

Teemu Liimatainen

Key Account Manager

teemu.liimatainen@inrego.fi +358504226427

minna-koivumaa-inrego.jpg

Minna Koivumaa

Sales Coordinator

minna.koivumaa@inrego.fi

teemu-simola-inrego.jpg

Teemu Simola

Managing Director Finland

teemu.simola@inrego.fi +358505911941

petri-kurronen-inrego.jpg

Petri Kurronen

Warehouse Team leader

petri.kurronen@inrego.fi

Tuotannon tiimi

Tuotannossa työskentelee pieni ja ketterä tiimi, joka pitää hyvän huolen asiakkailta palautuvista laitteista. Tämä porukka ottaa laitteet vastaan Vantaan tuotantolaitoksella, tarkistaa laitteiden kunnon, tyhjentää laitteista kaiken datan, huoltaa laitteet ja lähettää ne eteenpäin.

Suomen tiimi

Inrego laajensi Suomeen vuonna 2020 ja syksyllä 2022 tiimissä työskentelee yhteensä 14 kiertotalouden ammattilaista. Panostamme työntekijöiden viihtyvyyteen. Meillä on matala hierarkia, jokainen saa vastuuta, pääsee kehittämään toimintaa, kaikkien ideoita kuunnellaan ja tiimihenki on loistava. Tervetuloa tutustumaan meihin!

Inrego Suomi

Inregon Suomen toimisto- ja tuotantotilat sijaitsevat Vantaalla lentokentän läheisyydessä. Keskeinen sijainti mahdollistaa tehokkaan logistiikan sekä sujuvat kulkuyhteydet työntekijöille.